Hotell
15936
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15936,bridge-core-1.0.4,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-28.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,qode-wpml-enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Hotell

MIKS UUS HOTELL?

Kaasaegne ja lihtne ent puhas ja kena disainiga (tasemelt sarnane IBISe või Park Hoteliga) hotell hinnatasemega ca 50.- kuni 70.-/öö täna Narvas puudub. Kaetud on odavama otsa ehk kulunud 3* ja madalam segment. Narva-Jõesuu spad katavad ülemise segmendi. Kvaliteediklass “kaasaegne 3*+” ja hinnaklass 50-70.-/öö on katmata.

Linda 2 üheks eesmärgiks on täita see lünk ning võtta nähtavas tulevikus selles (maailmas populaarseimas) hotellisegmendis Narvas, aga ka Ida-Virumaal monopoolne koht.

Planeeritav hotell on piisava investeeringulävendiga, et saavutada sisuliselt monopoolne staatus vähemalt ettenähtavaks 5 aastaks. Sarnase uue hotelli rajamiseks peaks Linda 2 hotelli täituvus olema mitme aasta jooksul üle 70%.

SOBIV HOONE JA KÕRGE POTENTSIAAL

Olemasolev 9-korruseline torn on hotelli planeerimise kontekstis suurepärase planeeringuga ehk olemasolev betoontarind võimaldavad rajada väga efektiivse ruumikasutusega hotelli märksa odavamalt võrreldes uue hoone ehitamisega.

VÕIMALUSED

Hoonesse on võimalik rajada 120-145 toaga hotell koos avara ja funktsionaalse vastuvõtuala, kõigi tarvilike tehnoruumide, massaažikeskuse, restorani ning katusebaariga.

Olemasolev 9-korruseline torn on hotelli planeerimise kontekstis suurepärase planeeringuga ehk olemasolev betoontarind (6-meetrise sammuga betoonpostid ja 3,3m sammuga vahelaed) võimaldavad rajada väga efektiivse ruumikasutusega hotelli märksa odavamalt võrreldes uue hoone ehitamisega.

Kuna olemasolev hoone asub ärimaal, puuduvad ka krundiga seotud ning muud planeeringulised riskid. Hoone kuulub Eesti kapitalile, omanik on usaldusväärse taustaga ning huvitatud pikast ja hästi läbimõeldud äri tegemisest. 

Linda 2 rajatav hotell võtaks endale suure osa tänasest turust, kuid ennekõike alles loob turu, pakkudes stabiilset, kvaliteetset ja kaasaegset partnerlust nii turismiettevõtetele, konverentsikorraldajatele kui tavalistele äri- ja puhketuristidele.

Samas hoones tegutsevad organisatsioonid tekitavad ise ööbimisnõudlust ca 3000-4000 ööks aastas. Keskmise hinnaga 45.-/öö ning täituvusega 50% oleks hotelli võimalik toakäive ca 1,1M EUR/aastas. Lisanduvad restorani ja muude teenuste käibed ning potentsiaalne käibekasv kõrgema keskhinna ning parema täituvuse korral.

Hotell selles hoones seaks järgmistele sarnastele investeeringutele lävendi, mille ületamisele peavad loogiliselt eelnema mitmed väga 70%+ täituvusega aastad.